Career

Spyke is recruiting!

For our office in Poland we are hiring for this positions:

Sales Manager

 Zakres obowiązków

  • przygotowywaniem strategii oraz planów sprzedażowych.
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji, sprzedaży, cen, trendów i oczekiwań klientów.
  • podtrzymywaniu kontaktów z dotychczasowymi partnerami biznesowymi
  • przygotowywanie raportów i analiz rynkowych
  • zwiększenie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę
  • pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • koordynowanie zadań wykonywanych przez podległych pracowników
  • monitorowanie branżowych innowacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także znajomość branży motocyklowej  będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikacje biznesową
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • praktyczna znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż
  • dobra organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Stabilne zatrudnienie
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Codzienną dawkę pozytywnej energii,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Kontakt

Prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: career@spyke.it oraz załączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Purchasing Manager

  • nadzorowanie i koordynowanie działań podległego zespołu specjalistów do spraw zakupów
  • koordynowanie oraz kontrola doboru dostawców
  • negocjacje warunków zawieranych umów z dostawcami
  • utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami
  • analiza warunków handlowych i rozwoju rynku dostawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w Dziale Zakupów z rejonu Azji
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętnością pracy w stresie i pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność, sumienność, kreatywność oraz wysokie zaangażowanie

Oferujemy

Kontakt

Product Development Manager

  • nadzór nad procesem rozwoju technologicznego odzieży motocyklowej oraz procesem jej certyfikacji
  • nadzór nad procesem produkcji oraz procesem jakościowym
  • monitorowanie i analiza zgłaszanych reklamacji
  • dobór rozwiązań technologicznych
  • badanie rynku, analizowanie upodobań określonych grup docelowych,
  • kontakt z dostawcami – budowanie bazy dostawców
  • monitorowanie działań dotyczących konkurencji, dystrybucji oraz trendów produktowych
  • kompleksowe przygotowanie i prezentacja ofert, tworzenie umów i dokumentów wymaganych w procesie zakupowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • znajomość obowiązujących norm przy produkcji odzieży motocyklowej
  • praktyczna wiedza z zakresu technologii produkcji odzieży motocyklowej
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, dostarczaniu strategicznych rozwiązań, wdrażaniu innowacji
  • łatwość tworzenia pozytywnych relacji, pewność siebie, asertywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Kontakt